Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

Wnioski na miesiące wakacyjne

zobacz więcej

Wodzenie Kogucika

zobacz więcej

Spotkanie ze strażakiem

zobacz więcej

Wiosno, wiosno ...
ACH TO TY !

zobacz więcej

Wizyta policjanta

zobacz więcej

Talenty na start

zobacz więcej

R E K R U T A C J A

zobacz więcej

Paczka do ZOLu

zobacz więcej

JASEŁKA

zobacz więcej

Dzień Niepodległości

zobacz więcej

Warsztaty kulinarne

W dniu 12.05.2022r. grupa I „Kotki” oraz grupa II „Tygryski” uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Akademię Żywienia. Celem warsztatów było uświadomienie dzieciom jak ważne jest spożywanie zdrowych produktów już od najmłodszych lat. Podczas warsztatów przedszkolaki wzbogaciły swoje słownictwo o wyrazy: dieta oraz dietetyk, uczestniczyły w przygotowaniu owocowego koktajlu, masła kakaowego, pasty warzywnej. Samodzielnie przystąpiły do wykonania zdrowych kanapek, na których układały wybrane przez siebie produkty, a  następnie z wielkim apetytem je zjadły.  
Dzięki takim działaniom już od najmłodszych lat, kształtujemy u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe, rozwijamy kreatywność
i wyobraźnię, a także wpływamy na sposób ich odżywiania się w przyszłości.
  
„Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”

Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. przeprowadzany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Podstawową metodą realizacji spisu powszechnego jest samospis internetowy – którego można dokonać na każdym urządzeniu mającym połączenie z Internetem za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego ( https://spis.gov.pl/). 
Dokonanie samospisu jest również możliwe w Gminnym Biurze Spisowym, które mieści się w Urzędzie Miasta w Brzegu przy ul. Robotniczej 12 w budynku B, pok. nr 7B. Godziny Przyjmowania petentów: 7:15-15:15. Kontakt pod nr telefonu 507 338 853
Dzwoniąc pod nr infolinii spisowej: 22 279 99 99, można uzyskać pomoc przy samodzielnym wypełnianiu formularza spisowego przez Internet, spisać się przez telefon (w przypadku braku dostępu do Internetu), pozyskać informację o rachmistrzu spisowym oraz potwierdzić jego tożsamość. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.