Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

„ÓSEMKA” WYBIERA BURMISTRZA PRZEDSZKOLA

16 grudnia odbyły się pierwsze w historii Przedszkola Publicznego nr 8 w Brzegu  wybory na burmistrza. O tytuł burmistrza przedszkola zawalczyło troje kandydatów.. 
W wyborach na nowe władze wzięły udział trzy najstarsze grupy „Biedronki”, „Żabki” oraz „Gepardy”. Każda grupa została zapoznana z celem wyborów oraz z zasadami głosowania. Nad przebiegiem przedszkolnych wyborów czuwała specjalnie powołana komisja wyborcza. Każde dziecko miało możliwość zagłosowania na wybranego kandydata na burmistrza. Dzieci oddawały głosy poprzez wrzucenie karty do urny wyborczej.  Wybór burmistrza był nie lada wyzwaniem, ponieważ każdy z kandydatów miał opracowaną ciekawą kampanię wyborczą. Komisja wyborcza przeliczyła oddane głosy i ogłoszono wyniki. Burmistrzem Przedszkola Publicznego nr 8 w Brzegu został Jaś Smoliński, zastępcą burmistrza został Maksymilian Mazurkiewicz a skarbnikiem Jaś Bajsarowicz.  
Pani Dyrektor  Krystyna Krukowska w imieniu całej społeczności przedszkola powierzyła kandydatom odpowiednie funkcje. W tym dniu radości nie było końca. Nowym władzom naszego przedszkola serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów.  

Powrót