Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

       Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie.  Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

      W poniedziałek 6 grudnia przedszkolaki od rana czekały na Mikołaja. Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać,  oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

Dziękujemy Mikołaju

Powrót