Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

WIZYTA SWIĘTEGO MIKOŁAJA!

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Wywołał  on wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. „Kotki” przywitały Mikołaja wesołą piosenką pt. „Szczęśliwy dzień”, a w zamian za to zostały obdarowane przez niego prezentami.  Miłym akcentem spotkania były też wspólne zdjęcia. W tym dniu na przedszkolaków czekała jeszcze jedna niespodzianka - teatrzyk  „Wróbelek - Elemelek”,  z przedstawieniem opowiadającym  o Świętach Bożego Narodzenia. Był to dzień pełen wrażeń, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy.

Drogi Mikołaju bardzo się cieszymy za twe odwiedziny! 
W przyszłym roku też na Ciebie czekamy, 
będziemy grzeczni już od dzisiaj przyrzekamy!

Powrót