Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

KONKURS PLASTYCZNY "Wielkanocne symbole"

  W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem "Wielkanocne symbole". Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie kreatywności dzieci, wyrabianie poczucia estetyki i wspieranie ich twórczości. Chętne dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wykonały przepiękne prace plastyczne. Wszystkie ozdoby, które powstały z myślą o tym konkursie zostały zaprezentowane na wystawie w Urzędzie Miasta w Brzegu. Nasza grupa również wykonała piękne i kreatywne prace. Brawo dla "Żabek" i ich Rodziców! Więcej zdjęć można zobaczyć w artykule: 
https://brzeg24.pl/nasze-szkoly/179682-konkurs-plastyczny-wielkanocne-symbole-w-przedszkolu-publicznym-nr-8/?fbclid=IwAR086X5YIgcdVrZpjBpT0hMyZcKT63XavSyTeq4Vn0Xk_kjsBKVgbbN_xXM

powrót