Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 

„Przedszkolakiem zostać czas,
zaszczyt dla każdego z nas”

Pasowanie na przedszkolaka, to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla naszych pociech. Odbyła się ona19 listopada. W tym dniu najmłodsi, którzy we wrześniu przekroczyli progi naszego przedszkola zostali oficjalnie przyjęci do grona przedszkolaków. 
Z powodu panującej pandemii uroczystość miała skromniejszy charakter nie mogli w niej bezpośrednio uczestniczyć rodzice. Swoje pociechy mogli jednak podziwiać na przesłanym filmiku. Dzieci rozpoczęły występ piosenką „Jestem zuch”. 
Następnie z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec udowadniając, że już wiele potrafią
i zasługują na miano PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA. Po przyjęciu ślubowania pani dyrektor  - Krystyna Krukowska, dokonała uroczystego pasowania każdego maluszka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki oraz przykleiły swoje zdjęcie na pamiątkowej tablicy -  „Witamy w gronie przedszkolaków”.

Życzymy, wszystkim dzieciom, aby nowy rozdział w ich życiu w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, ciekawych doświadczeń i samych radosnych chwil, a rodzicom zadowolenia z osiąganych sukcesów dzieci.

Powrót