Priorytetem naszego przedszkola jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Właśnie dzisiaj 20 września, w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto – Dzień Przedszkolaka  . Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od zabawy przy piosence „Życie przedszkolaka”. Nasze Kotki uczestniczyły również w wielu zabawach tanecznych, muzycznych, ruchowych. Dużą atrakcją cieszyła się Foto – Budka oraz puszczanie  baniek. Oczywiście nie obyło się bez słodkiej niespodzianki i medalu dla Super Przedszkolaka. Radość i uśmiech na twarzach dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. 

Życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.  

Powrót